Jesteś tutaj:


Zjazd absolwentów 2008

Drogie Koleżanki i Koledzy Absolwenci!

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów PK "Millennium" pragnie zaprosić Was na pierwszy wielki Zjazd Absolwentów Politechniki Koszalińskiej z okazji 40 lecia powstania Uczelni. Stowarzyszenie Millennium to organizacja pozarządowa ścisle związana z Uczelnią. Inicjatywa powstania Stowaszyszenia wyszła od samych studentów i absolwentów 9 lat temu i od pierwszych dni swojego istnienia mieliśmy ambicję organizacji tego typu spotkań. Zaczęliśmy od organizacji Balów Magisterskich oraz uroczystych Absolutoriów, by w tym roku rozpocząć cykliczne już, organizowane co roku Zjazdy Absolwentów. Tegoroczny, pierwszy zjazd objął swym Patronatem JM Rektor PK prof. dr hab. inż. Tomasz Krzyżyński oraz dziekani poszczególnych wydziałów. Mamy nadzieję, że wspomnienia czasów studiów zapadły Wam głęboko w pamięci, a spotkanie po latach ze swoimi znajomymi z ław akademickich pozwoli wam na powrót do jakże miłej przeszłości. Wasza Uczelnia czeka na Was!

W tym dziale dowiecie się wszystkiego o planowanych zjazdach, bedziecie mogli wypełnić kartę zgłoszenia, przejrzeć galerię zwiazaną z organizacją zjazdu oraz poszukać znajomych, którzy juz zapisali sie na zjazd.

Data Zjazdu 23.05.2008  dla wydziałów "technicznych" (WM, WBiIŚ). Data Zjazdu dlaWEiI, WEIZ oraz pozostałych 04.07.2008r. Zapisy do 30 Kwietnia 2008. Koszt uczestnictwa to 210 zł z noclegiem od osoby wraz z uczestnictwem w uroczystym Balu. Kwota uczestnictwa bez noclegu 180 zł od osoby. Koszt uczestnictwa tylko w części oficjalnej ( bez Balu w godz. 16.00-19.00 ) 60 zł.

 

I już po Zjeżdzie:) ale jak widać Nasze spotkanie odbiło sie szerokim
echem na całym świecie :)

na pierwszych stronach gazet :)

piszą o nas wszędzie :)

pokazują nas na mieście :)

ˆ gora

Stowarzyszenie Millennium

Politechnika Koszalińska

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

Klub Studencki Kreślarnia

Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej

Gazeta MIASTO

Studenckie Biuro Kwater

Portal Studencki

2007-2010 © Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Politechniki Koszalińskiej Millennium

Od 1 grudnia 2006 odwiedziło nas 625566 osób

Wykonanie: Przemysław Piotrowski, koncepcja Krzysztof Głowacki

Osoby online : 8. Dzisiejsi odwiedzajacy : 47