Jesteś tutaj:


Absolutorium / Bale MGR

absolutoriumAbsolutorium to uroczyste zakończenie studiów. Studenci najstarszego rocznika ubrani w togi i birety z udziałem najbiższej rodziny mają okazję po raz ostatni spotkać się z Władzami Uczelni. Dlaczego na Politechnice Koszalińskiej takiej tradycji nie ma? Rozpoczynamy akcję na rzecz tradycji:
tu.Absolwent!

W dniu udzielania absolutorium studenci najstarszego rocznika mają okazję po raz ostatni spotkać się z władzami Uczelni i wykładowcami. Do tradycji uroczystości absolutoryjnych należy zapraszanie przez studentów najbliższej rodziny, opiekunów i przyjaciół. Uroczystość uświetniona jest występem chóru akademickiego, studenci odbierają kartę absolutoryjną oraz pamiątkowe tablo.

Udział w absolutorium nie jest obowiązkowy. Uczelnia pokrywa większość kosztów związanych z organizacją imprezy tzn. wynajmem sali, obsługą artystyczną, obsługą techniczną, wystrojem. Studenci ponoszą koszty zakupu okolicznościowych biretów, wypożyczenia tóg, produkcji tablo i zaproszeń.

Koszt uczestnictwa w Absolutorium wynosi 45 zł od osoby, w tym zapewniamy:

  • wynajem togi,
  • zakup biretu studenckiego (biret staje się własnością absolwenta jako pamiątka absolutorium),
  • lampkę szampana po uroczystości,
  • oprawę imprezy.


Data i miejsce Absolutorium ogólnouczelnianego oraz ewentualnych wydziałowych Absolutoriów (w zależności od ilości chętnych) zostanie ustalone po spotkaniu z Władzami Uczelni. Przewidywana data to druga połowa maja początek czerwca.

Zapisy oraz wpłaty w biurze Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Politechniki Koszalińskiej "Millennium", ul. Rejtana 17 ("Kreślarnia"). Biuro czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00-14:00.

Galeria Absolutorium

 

ˆ gora

Stowarzyszenie Millennium

Politechnika Koszalińska

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

Klub Studencki Kreślarnia

Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej

Gazeta MIASTO

Studenckie Biuro Kwater

Portal Studencki

2007-2010 © Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Politechniki Koszalińskiej Millennium

Od 1 grudnia 2006 odwiedziło nas 625565 osób

Wykonanie: Przemysław Piotrowski, koncepcja Krzysztof Głowacki

Osoby online : 8. Dzisiejsi odwiedzajacy : 47