Jesteś tutaj:


Lista Uczestników Zjazdu

Są już pierwsze osoby, które zapisały sie na zjazdy absolwentów w 2008 roku. Nie czekaj i dołącz do tej listy!!! Wypełnij kartę zgłoszenia.

 

Lista osób, które zapisały się na zjazd absolwentów 04.07.08.

  1. Justyna Poturalska, 2002, Wydział Ekonomii i Zarządzania
  2. Katarzyna Gramczewska, 2006, Wydział Ekonomii i Zarządzania
  3. Marzena Kowalik, 1998, Wydział Ekonomii i Zarządzania
  4. Marta Orechwo, 2003, Wydział Ekonomii i Zarządzania
  5. Edyta Wojtczak-Tymanowska, 2000, Wydział Ekonomii i Zarządzania
  6. ANNA BEMKA, 2002, EKONOMIA I ZARZąDZANIE
  7. Katarzyna Motas, 2000, Ekonomia i Zarządzanie
  8. Agnieszka Prusak, 2004, Ekonomia i Zarządzanie
  9. Joanna Domzalska, 2003, Ekonomii i Zarzadzania
  10. Klaudia Kaczmarek, 2003, Wydział Ekonomii i Zarządzania
  11. Krzysztof Głowacki, 2000, Wydział Ekonomii i Zarządzania
  12. Agnieszka Jedlińska, 2000, Wydział Ekonomii i Zarządzania
  13. Maria Pelc, 2001, Wydział Ekonomii i Zarządzania
  14. Agnieszka Grzonkowska - Gul, 2002, Wydział Ekonomii i Zarządzania
  15. Katarzyna Marcinowska, 1999, Ekonomia i Zarządzanie
  16. Małgorzata Janiak, 2000, Ekonomia i Zarządzanie
  17. Maciej Raducha, 2002, Wydział Ekonomii i Zarządzania

Spis jest prowadzony na bieżąco bez uwzględnienia osób towarzyszących.
Ostatnia Aktualizacja 04.06.2008
Dołącz do nich!!! Wypełnij kartę zgłoszenia.

 

 

 

Lista osób, które zapisały się na zjazd absolwentów 23.05.08.

  1. Rajmund Longowski, 1980, Mechaniczny
  2. Lucjan Sieradzki, 1980, Budownictwo Lądowe
  3. Seńko Mirosław, 1982, Mechaniczny
  4. Marek Charczyński, 1982, Instytut Budowy Maszyn
  5. Iwona Romanowska, 1983, Wydział Mechaniczny
  6. Jerzy Jakowczyk, 2001, Budownictwa i Inżynierii Środowiska
  7. Mirosława Sobierajska, 1982, Wydział Mechaniczny
  8. Mirosław Neubauer, 1972, Budownictwo Lądowe
  9. Grażyna Czerwińska-Neubauer, 1974, Budownictwo Lądowe
  10. Marian Wróblewski, 1980, Mechaniczny
  11. Janusz Kocemba, 1980, Budownictwo Lądowe
  12. Marian Wróblewski, 1980, Mechaniczny
  13. Krzysztof Przybyła, 1982, Budowa Maszyn
  14. Waldemar Jakowlew, 1981, Wydział Mechaniczny
  15. Sławomira Olesińska, 1979, Budownictwa i Inżynierii Środowiska
  16. Jerzy Golik, 1979, Mechaniczny
  17. Kazimierz Mazur, 1978, Budownictwa i Inżynierii Środowiska
  18. Romuald Szumigłowski, 1976, Mechaniczny
  19. Zenon Ćwirko, 1974, Budownictwo Lądowe
  20. Krzysztof Piekarewicz, 1979, Mechaniczny
  21. Leszek Urban, 2006, Mechaniczny
  22. Łukasz Sobczyk, 2001, Mechaniczny
  23. Tomasz Szczepański, 1979, Wydział Mechaniczny
  24. Barbara Sokołowska, 1979, Wydział Budownictwa
  25. Janusz Grzanka, 1983, Instytut Inżynierii Materiałowej
  26. Henryk Recław, 1973, Wydział Budownictwa
  27. Krzysztof Dobrowolski, 1983, Mechaniczny
  28. Bogusław Gulbiński, 2001, Budownictwa i Inżynierii Środowiska
  29. Andrzej Drozd, 1988, Inzynieria Srodowiska
  30. Janina Zawadzka, 1983, Inzynieria Materiałowa
  31. Stanisław Wikliński, 1980, Mechaniczny
  32. Janusz Peterlejtner, 1978, Inżynieria Środowiska
  33. Andrzej Żukowski, 1979, Budownictwo Lądowe
  34. Bohdan Kaczkowski, 1982, Mechaniczny
  35. Bogusław Gulbiński, 2001, Budownictwa i Inżynierii Środowiska
  36. Dariusz Knap, 2001, Mechaniczny
  37. Andrzej Paczkowski, 1976, Instytut Techniki Wytwarzania
  38. Daniel Biedny, 2001, Mechaniczny
  39. Eugeniusz Nazar, 1974, Mechaniczny
  40. Kazimierz Sakson, 1978, Mechaniczny
  41. Marek Keczmerski, 1982, Technika Wytwarzania
  42. Zygmunt Turski, 1979, Technika Wytwarzania
  43. Teresa Łastowska, 1983, Instytut Budowy Maszyn
  44. Barbara Galak - Konieczny, 1973, Budownictwa
  45. Henryk Glugla, 1973, Budownictwa
  46. Wojciech Szczerba, 1983, mechaniczny techniki wytwarzania
  47. Edward Krawcewicz, 1978, Mechaniczny
  48. Marlena Gdanietz-Wieczorek, 2004, Budownictwa i Inzynierii Środowiska
  49. Jerzy Milczarek, 1982, Mechaniczny
  50. Piotr Matusiak, 2001, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
  51. Andrzej Łastowski, 1982, Mechaniczny
  52. Jerzy Sterczyński, 1979, Mechaniczny
  53. Urszula Krysztoforska, 1973, Wydzial Budownictwa Ladowego
  54. Zbigniew Gasek, 1982, Mechaniczny
  55. kazimierz bosiacki, 1986, budownictwo
  56. Jerzy Krzysztof Mączko, 1982, Instytut Inżynierii Środowiska
  57. Ewa Charczyńska, 1982, Instytut Budowy Maszyn
  58. Izabela Keczmerska, 1983, Budownictwo Lądowe
  59. Zbigniew Kram, 1979, Mechaniczny
  60. Maryla Bieniek-Majka, 1999, WEIZ
  61. Marek Charczyński, 1982, Instytut Budowy maszyn
  62. Andrzej Andersz, 1979, Mechaniczny
  63. Edward Krawcewicz, 1978, Mechaniczny
  64. TERESA PIOTROWSKA, 1978, Budownictwa i Inzynierii Środowiska
  65. Mirosław Sikora, 1978, Mechaniczny
  66. HENRYK PIOTROWSKI, 1978, Budownictwa i Inzynierii Środowiska
  67. Jacek Albrecht, 1976, Budownictwo
  68. Stanislaw Jankowski, 1978, Mechaniczny
  69. Irena Göttsche, 1984, Mechaniczny
  70. Stanisław Sosnowski, 1985, Mechaniczny
  71. Marek Sikorski, 1976, Mechaniczny
  72. Jolanta Czajkowska, 1984, Mechaniczny
  73. Tadeusz Czernicki, 1990, Wydział Budownictwa
  74. Piotr Antończak, 1988, Wydział Budownictwa
  75. EDWARD kOŁOSIONEK, 1978, Wydział Budownictwa
  76. Jacek Bejgrowicz, 1972, Wydział Budownictwa
  77. Bogdan Drejski, 1973, Wydział Budownictwa
  78. Paweł Roman, 1982, Mechaniczny
  79. Jerzy Konowałek, 1982, Mechaniczny
  80. ANDRZEJ ŻUKOWSKI, 1980, Budownictwo Lądowe
  81. Beata Płaza, 1978, Budownictwo Lądowe
  82. Maciej Kapsa, 1972, Mechaniczny
  83. Jarosław Smyk, 1979, Mechaniczny
  84. Elżbieta KOSZYCKA-DOBRZYŃ, 1979, BUDOWNICTWO LĄDOWE
  85. Józef Koszycki, 1979, Budownictwo Lądowe
  86. Jolanta Czupajło, 1987, Wyydział Inżynierii Lądowej i Sanitarnej
  87. Jolanta Ogierman, 1983, Mechaniczny
  88. Ryszard Dobek, 1978, Budownictwo
  89. Andrzej Ogierman, 1985, Mechaniczny
  90. Romuald Horyd, 1973, Mechaniczny
  91. Wojciech Medeński, 1979, Mechaniczny
  92. GRAŻYNA KUJAWIŃSKA, 1976, MECHANICZNY
  93. Jarosław Horodecki, 1983, Budowy Maszyn
  94. Anna Meller, 1985, Wydział Mechaniczny
  95. Krystyna Jankowska, 1978, Budawnictwa i Ochrony Środowiska
  96. Ryszard Bogaczyński, 1979, Budownictwa
  97. Andrzej Tokarz, 1983, Mechaniczny
  98. Waldemar Kożuchowski, 1988, Inżynieria Środowiska
  99. Waldemar Paszkiewicz, 1978, Mechaniczny
  100. Józef Szpak, 1974, Budownictwo
  101. Elżbieta Jasińska, 1983, Wydział Mechaniczny
  102. Irena Sulicka, 1973, Budownictwo Lądowe
  103. Anna Oller-Kuklau, 1979, Budownictwo
  104. JERZY PIETRZAK, 1975, BUDOWNICTWO LĄDOWE
  105. Zbigniew Janasik, 1978, budownictwo
  106. ROMAN KRAWIECKI, 1978, Mechaniczny
  107. Maciej Szczepański, 1992, Wydział Inżynierii Lądowej i Sanitarnej
  108. Jan Głodowski, 1972, Mechaniczny
  109. Andrzej Jaromin, 1980, Budownictwo
  110. Zdzisław Czywil, 1975, Mchaniczny
  111. Krzysztof Sadowski, 1978, Budownictwo Lądowe
  112. Janusz Wszeborowski, 1979, Wydział Budownictwa
  113. Marianna Pożerska, 1974, Wydział Budownictwa Lądowego
  114. Ryszard Szymański, 1976, Budownictwo Lądowe
  115. Edward Mickiewicz, 1975, Budownictwa
  116. Henryk Bielan, 1975, Wydział Budownictwa Lądowego i Inżynierii Srodowiska
  117. JAN SZWALGUN, 1975, BUDOWNICTWA
  118. Andrzej Bethke, 1974, Wydział Budownictwa Lądowego i Inżynierii Srodowiska
  119. STANISŁAW SZTUKOWSKI, 1975, BUDOWNICTWA
  120. DANUTA MOŻDŻEŃ - PIETROŃ, 1975, Budownictwo Lądowe
  121. Ryszard Jazdzewski, 1975, Budownictwa Ladowego
  122. Józef Bandelewski, 1983, Wydział Mechaniczny
  123. Bogusława Bandelewska, 1985, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
  124. Krystian Pietruszka, 2001, Mechaniczny
  125. Zdzisław Czechowski, Mechaniczny
  126. Zbigniew Gaweł, 1984, Mechaniczny
  127. Roman Czacharowski, 1974, Mechaniczny
  128. Marek Nowak, 1974, Mechaniczny
  129. Roman Czacharowski, 1974, Mechaniczny
  130. Zbigniew Gaweł, 1984, Mechaniczny
  131. Karol Malek, 2003, Mechaniczny
  132. Marcin Pikor, 2003, Mechaniczny
  133. Barbara Holowacz , 1975, Budownictwo Ladowe
  134. Marian Tyszka, 1975, Budownictwo Lądowe
  135. Irena Mozolewska Tyszka, 1975, Budownictwo Lądowe
  136. Zbigniew Janas, 1979, Budownictwo lądowe
  137. Adam Kołtys, 1980, Mechaniczny
  138. Jerzy Kacperski, 1975, Mechaniczny
  139. Bartosz Szumigłowski, 2003, Mechaniczny
  140. Bogusław Budniak, 1978, Instytut Inżynierii Środowiska
  141. Ewa Włodarczyk, 1978, Mechaniczny
  142. Irena Bielik, 1978, Mechaniczny
  143. Grażyna Maria Kiełczewska, 1988, Mechaniczny
  144. Antoni Leszek Kiełczewski, 1988, Mechaniczny
  145. Marek Specjał, 1984, Wydział Mechaniczny
  146. Halina Zbijowska, 1973, Budownictwo
  147. Leszek Kamieniarz, 1980, Mechaniczny
  148. Mariusz Topolewski, 1978, Mechaniczny
  149. Teresa Topolewska, 1979, Budownictwa i Inzynierii Środowiska
  150. Ewa Ślubowska, 1982, Wydział budownictwa
  151. Wojciech Safian, 1984, Wydział Inżynierii Lądowej i Sanitarnej
  152. Zdzisław Ślubowski,1982, wydział budownictwa
  153. Barbara Safian, 1983, Wydział Inżynierii Lądowej i Sanitarnej
  154. Wiesław Kazuś, 1978, Budownictwo
  155. Zbigniew Nisztuk, 1982, Instytut Budowy Maszyn
  156. Janusz Stachowicz, 1979, Mechaniczny
  157. Jerzy Jasiak, 1985, Mechaniczny
  158. Leszek Bajonczak 1978 Budownictwo i środowiska
  159. Bogdan Sierant, 1972, Budownictwo
  160. Hanna Brzezińska (Pionke), 1975, Budownictwo ogólne
  161. Wojciech Brzeziński, 1973, Budownictwo Ogólne
  162. Kazimierz Lipski, 1980, Instytut Budowy Maszyn
  163. Teresa Falińska, 1986, Mechaniczny
  164. Andrzej Zych, 1978, Mechamiczny
  165. Janusz Hora, 1976, Budownictwo
  166. Janusz Grzanka, 1983, Mechaniczny
  167. Zbigniew Gaweł, 1984, Mechaniczny
  168. Andrzej Błażejewski, 1982, Budownictwo Lądowe
  169. Ewa Bembnista, 1985, Mechaniczny
  170. Krzysztof Bembnista, 1985, Mechaniczny
  171. Marek Strach, 1982, Budownictwo
  172. Leszek Kowalczyk, 1980, Inżynieria Materiałowa
  173. Ireneusz Okowicki, 1978, Mechaniczny
  174. Ryszard Skowronski, 1983, Budownictwo i Inzynieria Srodowiska
  175. Waldemar Szymański, 1982, Budownictwo Lądowe
  176. Zofia Majewska (Sosna),1974, Mechaniczny
  177. Jadwiga Wódz (Grzelecka), 1974, Wydział Budownictwa Lądowego
  178. MARZENA DZIEDZIC, 1985, BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA
  179. Paweł Michalak, 1972, Mechaniczny
  180. Grzegorz Jurkowski, 1975, Mechaniczny
  181. Wanda Wysocka -Jurkowska, 1978, Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska
  182. Jerzy Data, 1982, Budownictwa
  183. Andrzej Malinowski, 1975, Mechaniczny
  184. Krzysztof Rajewicz, 1978, Instytut Inżynierii Środowiska
  185. Wiesława Kateusz, 1983, Budownictwo Lądowe
  186. Ryszard Landowski, 1984, Mechaniczny
  187. Barbara Jakubowska, 1981, Budownictwo Lądowe
  188. Sławomir Wołoszczuk, 1979, Budownictwo
  189. Teresa Bartkiewicz, 1976, Mechaniczny
  190. Wioletta Szulc - Wiśniewska, 1982, Budownictwo Lądowe
  191. Artur Wróbel, 1999, Budownictwa i Inżynierii Środowiska
  192. Jerzy Waltoś, 1975, Budownictwo lądowe
  193. Kazimierz Szamszur, 1975, Budownictwo lądowe
  194. Zbigniew Kmieciak, 1975, Budownictwo lądowe
  195. Barbara Kiznis, 1988, Mechaniczny
  196. Mariusz Grzywa, 1998,  WBiOŚ
  197. Wojciech Bilski, 1983, INŻYNIERII LĄDOWEJ I SANITARNEJ
  198. Franciszek Kalata, 1979, Mechaniczny
  199. Jadwiga Gritzman, 1975, Mechaniczny
  200. Mieczysław Łupiński, 1984, Mechaniczny
  201. Ryszard Murawski, 1981, Mechaniczny
  202. Stanisław Żabiński, 1979, Mechaniczny
  203. Jarosław Morga, 1986, Mechaniczny
  204. Joanna Jankowska - Sandberg, 1978, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
  205. Mirosław Wasilewski, 1998, WBiOŚ
  206. Jerzy Łaski, 1980, Mechaniczny
  207. Lech Borowski, 1978, Mechaniczny
  208. Waldemar Czuszel, 1978, Budownictwo
  209. Tomasz Bławat, 1978, Mechaniczny
  210. Wiesław Dąbrowski, 1980, Instytut Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
  211. Małogorzata Laube (Samczuk), 1975, Inżynierii Lądowej i Sanitarnej
  212. Jan Piotrowski, 1972, Mechaniczny
  213. Zofia Prajsner, 1982, Budownictwo Lądowe
  214. Edward Prajsner, 1982, Budownictwo Lądowe
  215. Ewa Włodarczyk, 1978, Mechaniczny
  216. Irena Bielik, 1978, Mechaniczny
  217. Grażyna Fajer, 1983, Wydział Inżynierii Lądowej i Sanitarnej
  218. Jacek Fajer, 1982, Mechaniczny
  219. Anna Meller, 1987, Mechaniczny
  220. Bogdan Charyton, 1981, Inżynierii Materiałowej
  221. Leszek Hawro, 1979, Budownictwo
  222. Stanisław Tudrujek, 1974, Budownictwo Lądowe
  223. Beata Małkowska, 1985, WILiS
  224. Leszek Daniewski, 1976, Mechaniczny
  225. Andrzej Wysokiński, 1978, Budownictwo lądowe
  226. Jolanta Kazubowska (Wysokińska), 1978, Budownictwo
  227. Beata Małkowska, 1985, WILiS
  228. Jerzy Piotr Błoński, 1986, Mechaniczny
  229. Andrzej Trędowski, 1986, WILiS
  230. Roman Niedźwiedzki, 1975, Mechaniczny
  231. Krzysztof Kuncer, 1973, Budownictwo
  232. Marek Keczmerski, 1982, Instytut budowy maszyn
  233. Halina Szparaga, 1979, Budowa maszyn
  234. Tomasz Wójcik, 1972, Budownictwo Lądowe
  235. Marek Głogowski, 1978, ITW
  236. Kaczmarczyk Bogdan, 1978, Mechaniczny


Spis jest prowadzony na bieżąco bez uwzględnienia osób towarzyszących.
Ostatnia Aktualizacja 09.05.2008
Dołącz do nich!!! Wypełnij kartę zgłoszenia.

ˆ gora

Stowarzyszenie Millennium

Politechnika Koszalińska

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

Klub Studencki Kreślarnia

Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej

Gazeta MIASTO

Studenckie Biuro Kwater

Portal Studencki

2007-2010 © Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Politechniki Koszalińskiej Millennium

Od 1 grudnia 2006 odwiedziło nas 521457 osób

Wykonanie: Przemysław Piotrowski, koncepcja Krzysztof Głowacki

Osoby online : 2. Dzisiejsi odwiedzajacy : 4