Jesteś tutaj:


Aktualności

Absolutorium 2014/2015

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Absolutorium Wydziału Technologii i Edukacji, Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Wydziału Humanistycznego, które miały miejsce w czerwcu na Politechnice Koszalińskiej!

czytaj więcej...

Lufthansa Systems prowadzi rekrutację specjalistów IT w Koszalinie!

Rozmowy ze specjalistami, testy kwalifikacyjne i możliwość podpisania umowy o pracę w ciągu jednego dnia – to wszystko czeka na uczestników spotkania rekrutacyjnego organizowanego przez Lufthansa Systems Poland.

czytaj więcej...

Monitoring Absolwentów PK.

Już niedługo 23.10. oficjalna prezentacja wyników Badania Losów Zawodowych Absolwentów PK rocznik 2012...Biuro Karier PK ponad rok pracowało nad badaniem na które składało się zebranie od przyszłych respondentów akceptacji na badanie... przeprowadzenie badań ankietowych oraz opracowywanie danych statystycznych...przebadaliśmy blisko połowę populacji i już wiemy jak wygląda sylwetka absolwenta PK na rynku pracy rocznik 2012...

 

czytaj więcej...

Zjazd i Bal Absolwentów

Z okazji XX-lecia powstania Jednostki Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych ma zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa do wspólnego świętowania podczas Zjazdu Absolwentów, który odbędzie się 11 października 2013 r.

Będzie to okazja do powrotu do „tamtych czasów" i miejsc, które z pewnością budzą wiele dobrych wspomnień!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich absolwentów Instytutu Marketingu i Zarządzania PK, Wydziału Ekonomii i Zarządzania PK, Instytutu Ekonomii i Zarządzania PK oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych PK.

W ramach Zjazdu planowane jest uczestnictwo w Jubileuszowej Inauguracji roku akademickiego oraz Seminarium Naukowym nt. Kształtowanie rozwoju społeczno-gospodarczego Pomorza Środkowego oraz Balu Absolwenta, który odbędzie się w Minibrowarze „Kowal” przy ul. Grunwaldzkiej 1A w Koszalinie (dawny BROK).

czytaj więcej...

Uczelnia ma juz 45 lat!

Zobaczcie jak zmieniała się nasza uczelnia w ciągu 45 lat jej istnienia :) !
Przypominamy, że o godzinie 11.00 na hali widowiskowo-sportowej rozpocznie się uroczystość związana z 45-leciem uczelni. Zapraszamy.
http://www.youtube.com/watch?v=S6HM8vwMwsk

czytaj więcej...

Akcja charytatywna Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Politechniki Koszalińskiej

Tradycją (bo już po raz 4-ty) staje się coroczna impreza charytatywna organizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Politechniki Koszalińskiej, mająca na celu pozyskanie środków na rzecz studentów Politechniki Koszalińskiej.

czytaj więcej...

Rzecznik Praw Absolwenta pomoże po studiach

14 grudnia 2011 r. minister Barbara Kudrycka powołała Rzecznika Praw Absolwenta, wprowadzonego ustawowo w reformie szkolnictwa wyższego.

Nowe zadania powierzone zostały Bartłomiejowi Banaszakowi, ekspertowi ds. jakości kształcenia. Jego zadaniem będzie rekomendacja rozwiązań i koncepcji legislacyjnych, zmierzających do skracania ścieżki wejścia na rynek pracy absolwentom szkół wyższych w zakresie procesu kształcenia. Rzecznik Praw Absolwenta zgodnie z ustawą usytuowany jest przy Radzie Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego, której przewodniczący prof. Józef Lubacz uczestniczył również w spotkaniu z nowym rzecznikiem.

czytaj więcej...

Akcja charytatywna Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Politechniki Koszalińskiej

Tradycją (bo już po raz 3-ci) staje się coroczna impreza charytatywna organizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Politechniki Koszalińskiej, mająca na celu pozyskanie środków na rzecz studentów Politechniki Koszalińskiej.

czytaj więcej...

Uczelnie będą monitorować losy swoich absolwentów

Od października 2011 roku ma działać rzecznik praw absolwenta. Ma dbać m.in. o to, aby studenci uczyli się praktycznej, a nie tylko teoretycznej wiedzy, a wszystko to w ramach zmian w ustawie o szkolnictwie wyższym i przymiarki do obligatoryjnego badania przez wszystkie uczelnie w kraju losów absolwentów.

czytaj więcej...

Absolutoria Politechniki Koszalińskiej 2010 - ZDJĘCIA

Zdjęcia do pobrania z Absolutorium Instytutów i Wydziałów Politechniki Koszalińskiej:

- Instytutu Neofilologii i Komunikacji Społecznej

- Instytutu Eknomii i Zarządzania

- Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska

- Wydział Mechaniczny

czytaj więcej...

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Stowarzyszenie Millennium

Politechnika Koszalińska

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

Klub Studencki Kreślarnia

Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej

Gazeta MIASTO

Studenckie Biuro Kwater

Portal Studencki

2007-2010 © Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Politechniki Koszalińskiej Millennium

Od 1 grudnia 2006 odwiedziło nas 672079 osób

Wykonanie: Przemysław Piotrowski, koncepcja Krzysztof Głowacki

Osoby online : 7. Dzisiejsi odwiedzajacy : 66