Jesteś tutaj:


Aktualności

Lufthansa Systems prowadzi rekrutację specjalistów IT w Koszalinie!

Rozmowy ze specjalistami, testy kwalifikacyjne i możliwość podpisania umowy o pracę w ciągu jednego dnia – to wszystko czeka na uczestników spotkania rekrutacyjnego organizowanego przez Lufthansa Systems Poland.

To pierwsze takie spotkanie w Koszalinie, ale w czerwcu firma zorganizowała podobne wydarzenie w Toruniu. Kilka osób znalazło po nim pracę w gdańskim oddziale Lufthansa Systems Poland. Tym, którzy zdecydowali się na przeprowadzkę do Trójmiasta zaoferowano pakiety relokacyjne.

- Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania w Koszalinie, ponieważ jesteśmy przekonani, że jest tu wielu specjalistów, z którymi chcielibyśmy pracować. Chcemy ich przekonać, że warto rozważyć relokację do Trójmiasta, bo nasza oferta daje im możliwość pracy przy zaawansowanych projektach, na bardzo dobrych warunkach – mówi o spotkaniu pan Dariusz Przywara – Dyrektor Projektów Strategicznych w Lufthansa Systems Poland.

W Koszalinie firma będzie poszukiwała programistów. Szansę na otrzymanie oferty będą mieli zarówno ci z doświadczeniem, jak i studenci oraz absolwenci. W trakcie spotkania kandydaci uzyskają szczegółowe informacje na temat pracy, rozwiążą testy i przejdą rozmowy rekrutacyjne. Najlepsi będą mogli na miejscu podpisać umowę o pracę. Warunki będą następujące: koncern oferuje atrakcyjne wynagrodzenia i pakiet benefitów, wsparcie w przeprowadzce do Gdańska, a także dostęp do zaawansowanych szkoleń i możliwość zdobywania specjalistycznych certyfikatów. Spotkanie odbędzie się 18 października br. w Hotelu Gromada. Aby wziąć w nim udział najlepiej zgłosić się wcześniej za pomocą formularza na stronie [http://www.lhsystems.pl/?p=1838].

Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o. z Gdańska już od 1998 roku jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych oraz usług dla branży lotniczej, logistycznej oraz finansowej. Firmę tworzy ponad 400-osobowy zespół ekspertów z tak różnych dziedzin jak, np. informatyka, nawigacja, kartografia oraz bankowość.

ˆ góra

<< powrót

Stowarzyszenie Millennium

Politechnika Koszalińska

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

Klub Studencki Kreślarnia

Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej

Gazeta MIASTO

Studenckie Biuro Kwater

Portal Studencki

2007-2010 © Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Politechniki Koszalińskiej Millennium

Od 1 grudnia 2006 odwiedziło nas 625568 osób

Wykonanie: Przemysław Piotrowski, koncepcja Krzysztof Głowacki

Osoby online : 8. Dzisiejsi odwiedzajacy : 47