Jesteś tutaj:


Aktualności

Uroczyste Absolutorium Wydziału Mechanicznego 2010r. i nie tylko:)

26.czerwca zapraszamy do Auli 101 przy ul. Śniadeckich 2 na uroczyste zakończenie okresu studiów zwane Absolutorium. Wraz z rodzicami i najbliższą rodziną będzie można przeżyć niesamowitą uroczystość, odebrać bulle absolwenckie, tablo oraz rzucić na szczęście biretem studenckim.Kolejne Absolutoria odbęda sie dla WBiIŚ (26.06) oraz Instytutu Ekonomii i Zarządzania (25.06) Zapraszamy!

czytaj więcej...

Uroczyste Absolutorium INiKS 2009

19.06.2009 o godz. 10.00 odbyło sie uroczyste absolutorium Instytutu Neofilologii i Komunikacji Społecznej w którym uczestniczyli absolwenci Kierunku Filologia Angielska i Filologia Germańska zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości: Galeria

czytaj więcej...

Nasi Absolwenci o Zjeździe...

Pismo  "Na Temat" wydawane przez Politechnikę Koszalińską w swoim najnowszym wydaniu zamieściło informację na temat Zjazdu Absolwenta PK, który odbył się w maju zeszłego roku. Zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym wypowiadają się nasi znani absolwenci m. in. Paweł Michalak (senator), Urszula Dybik, Władysław Husejko (marszałek województwa) i inni.

czytaj więcej...

Klub Studencki Kreślarnia znowu pierwszy!

Nowy Ranking Klubów Studenckich! Kreślarnia znowu nr 1.
2008 nr 1, 2009 zwycięzcą jest znowu Kreślarnia! Klubów studenckich jest w Kraju ponad 200...a najlepszy znajduje się w Koszalinie. Więcej info na stronie www.kreslarnia.pl oraz w lutowym wydaniu miesięcznika studenckiego "Dlaczego?". Nasz Klub wyprzydził tak znane kluby jak Hybrydy, Proxima, Stodoła, Medyk, Pod Jaszczurami, Żaczek, Pinokio...

czytaj więcej...

Uczelnia bez Barier

Drodzy Absolwenci Politechniki Koszalińskiej!
Z upoważnienia JM Rektora Politechniki Koszalińskiej prof.dr hab.inż.Tomasza Krzyżyńskiego i Przewodniczącego Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Politechniki Koszalińskiej Pana Pawła Michalaka mamy przyjemność przesłać Państwu pismo informacyjne o podjętej wspólnej inicjatywie UCZELNIA BEZ BARIER.
Żywimy nadzieję, że zechcą się Państwo z nią zapoznać i udzielić wsparcia w tym szczytnym celu.

czytaj więcej...

I ZJAZD ABSOLWENTÓW STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

I ZJAZD ABSOLWENTÓW STUDIÓW PODYPLOMOWYCH 
„EUROPEJSKA INTEGRACJA W AGROBIZNESIE”
KOSZALIN - UNIEŚCIE 29-30.11.2008 R.

czytaj więcej...

Zjazd Ekonomii i Elektroniki Odwołany!

Zjazd Absolwentów PK przewidziany na 04.07.2008 ze względu na zbyt małą ilość chętnych zostaje odwołany...jednoczesnie informujemy, iż organizatorzy będą starali się ponowić próbę organizacji zjazdu absolwentów tych wydziałów w innym dogodniejszym terminie:)

czytaj więcej...

Uroczyste Absolutorium INiKS

Już 27 czerwca o 12.00 w Auli na ul. Kwiatkowskiego odbędzie się Uroczyste Absolutorium Instytutu Neofilologii i Komunikacji Społecznej na które serdecznie zapraszamy konczacych ten instytut studentów oraz ich najbliższych....

czytaj więcej...

Już po zjeździe:) i było fajnie!

blisko 250 osób bawiło sie w Koszalinie oraz Unieściu na pierwszym w tym roku Wielkim Zjeździe Absolwentów PK z okazji 40 lecia Uczelni...uroczyste otwarcie zjazdów wydziałów Mechanicznego i Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz bal absolwentów udał się znakomicie...swoje spostrzeżenia wpisujcie na forum, a fotki oraz relacje uczestników wysyłajcie na mail: millennium.org@wp.pl ...juz wkrótce ukażą sie zdjęcia oraz zapowiadany w formie elektronicznej spis wszystkich absolwentów PK z 40 lat...pozdrawiamy wszystkich uczestników zjazdu i zapraszamy za rok!

czytaj więcej...

Uwaga absolwenci Wydziału Elektroniki i Informatyki

Ze względu na brak zainteresowania asolwentów WEiI udziałem w zjeździe 23.05.2008 (nie wpłynęło żadne zgłoszenie) informujemy ze przesuwamy termin zjazdu absolwentów WEiI na 04.07.2008 razem z absolwentami WEiZ i kierunków humanistycznych...może tym razem uda sie zebrać chociaż kilkudziesięciuosobową grupę:)

czytaj więcej...

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Stowarzyszenie Millennium

Politechnika Koszalińska

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

Klub Studencki Kreślarnia

Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej

Gazeta MIASTO

Studenckie Biuro Kwater

Portal Studencki

2007-2010 © Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Politechniki Koszalińskiej Millennium

Od 1 grudnia 2006 odwiedziło nas 618726 osób

Wykonanie: Przemysław Piotrowski, koncepcja Krzysztof Głowacki

Osoby online : 2. Dzisiejsi odwiedzajacy : 40