Jesteś tutaj:


Aktualności

ZJAZD ABSOLWENTÓW INSTYTUTU INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ

ZJAZD ABSOLWENTÓW INSTYTUTU INŻYNIERII MATERIAŁOWEJDnia 13.10.2007 odbędzie się kolejny zjazd absolwentów „"materiałówki"”.w PROGRAMIE przewidziano:- udział w I uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2007/2008w Instytucie Mechatroniki, Nanotechnologii i Techniki Próżniowejo godz. 10°° w auli im. prof. Rzymowskiego w budynku A PolitechnikiKoszalińskiej ul. Racławicka 15-17- po inauguracji zwiedzanie laboratoriów Instytutu i obiektów Politechniki- uroczystš kolację w oœrodku „Afrodyta” w MielnieZapraszamy wszystkich absolwentów i prosimy o potwierdzenie udziału dodnia 03.10.2007 pod adresem mailowym imnitp@tu.koszalin.pl lub nr telefonu094 34 78 345.

czytaj więcej...

Nowe Zdjęcia w Galerii

Retro galeria Krzysztofa PiekarewiczaZdjęcia absolwenta WSI Wydział Mechaniczny - rocznik 1979. Spójrzcie jak to było za dawnych lat :)...Jeśli ktoś posiada zdjęcia ze swoich studenckich lat i chciałby pokazać je światu zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Millennium....

czytaj więcej...

Absolutorium WBiIŚ 22.06.2007

No i przeżyliśmy to...było fantastycznie i bardzo uroczyście...wzruszeni absolwenci, dziekani no i rodzice...owacje i rzucanie biretami studenckimi...już wkrótce relacja, fotki i film ukażą  sie na naszej stronie..wszystkim którzy to przeżyli i chcą sie podzielić z nami swoimi odczuciami zapraszam na Forum...pozdrowienia dla Ani Lipińskiej i Oli Brach...fotki są już dostępne cały pakiet 300 zdjęć można nagrać w Biurze Stowarzyszenia Millennium ww Kreślarni...

czytaj więcej...

Zjazd absolwentów Instytutu Inżynierii Materiałowej (rocznik 1977-1982 i późniejsi)

W dniach 18-20 maja 2007 roku dzięki koleżankom Barbarze Wierzbickiej (z domu Cebulak), Elżbiecie Mardziel (Chałaczkiewicz), Małgorzacie Gogacz, Ewie Markes obył się zjazd absolwentów rocznika 1982 i późniejszych, ale mających na przestrzeni 5 lat z nami kontakt.

czytaj więcej...

Pierwsze Uroczyste ABSOLUTORIUM na PK!

Miło jest nam poinformować, iż 22.06.2007 roku o godz. 18.00 w auli 101 przy ul. Śniadeckich 2 odbędzie sie Uroczyste Absolutorium WBiIŚ. Pierwsza taka uroczystość na naszej Uczelni...

czytaj więcej...

Nowe funkcje na stronie!

cały czas unowoczesniamy nasz portal tak aby był przyjazny w komunikacji pomiedzy absolwentami naszej Uczelni....

czytaj więcej...

Zdjęcia z X Balu Mgr WEiZ

Dodaliśmy nową galerie z X Balu Mgr WEiZ który odbył się 10.02.2007r. zapraszamy do odwiedzenia zakładki GALERIA.

czytaj więcej...

Pierwsze Uroczyste Absolutorium?

Prawdopodobnie 25 lub 26 Maja 2007 odbędzie sie na naszej Uczelni pierwsze Uroczyste Absolutorium. Rozmawiamy w tym względzie ze studentami kierunku Inżynierii Środowiska, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w  uroczystości. Takich imprez bardzo zazdrościmy innym Uczelniom, a na razie możemy je ogladac jedynie w amerykańskich filmach:)

czytaj więcej...

X Bal Mgr WEiZ sukcesem organizacyjnym!

Dziekujemy za wszelkie przejawy sympatii:) i szczere zachwyty nad organizacją Balu. W imieniu organizatorów dziekujemy i informujemy, iż mozna już dostać w naszym Biurze zdjęcia oraz film z Balu. Nalezy przynieśc 2 plytki DvD. Za nagranie jednej plytki pobieramy oplate 2 zł.

czytaj więcej...

Uruchomiliśmy Forum

Zapraszamy do swobodnych wypowiedzi na naszym forum. Tematy można tworzyć w ramach kilku działów. Nowe tematy moga tworzyć tylko zalogowani i zarejestrowani uczestnicy portalu, jednakże dodawanie komentarzy i odpowiedzi w ramach tematu nie wymaga rejestracji. Zapraszamy!!!

czytaj więcej...

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Stowarzyszenie Millennium

Politechnika Koszalińska

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

Klub Studencki Kreślarnia

Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej

Gazeta MIASTO

Studenckie Biuro Kwater

Portal Studencki

2007-2010 © Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Politechniki Koszalińskiej Millennium

Od 1 grudnia 2006 odwiedziło nas 618725 osób

Wykonanie: Przemysław Piotrowski, koncepcja Krzysztof Głowacki

Osoby online : 2. Dzisiejsi odwiedzajacy : 40